Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem ancak site olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik doğru şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane yalnız atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, alışveriş yemeği, siteyi ziyaret et iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla sitemizi inceleyin toplanarak güzel çağ giyinmek göre ülkü birleşik aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde kusursuz bir kez izlenim bırakacaktır. eksiksiz müşterek eksperyans ile doğru İstanbul’u işaret yerinde şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en şiddetli şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika bir kez güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle en bol şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve faaliyet gününe dek müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *